آموزش تخصصی نونهالان و نوجوانان

آموزش تخصصی کودکان از سنین 5 سال به بالا

ٰبوکس کودکان ویژگی های مفیدی مانند شجاعت ، پشتکار ، کنترل خود را نشان می دهد و به تجلی یک واکنش سریع کمک می کند. بوکس در شکل گیری شخصیت کودک تأثیر مثبت دارد. در این ورزش مهم است که بوکسور شخصیتی قوی باشد ، که برای او هیچ مانع غیر قابل عبور برای رسیدن به هدف وجود ندارد. بوکس برای کودکان یک روش عالی برای رشد اراده است. این در شرایطی است که بوکسور باید روزانه بر مشکلات غلبه کند ، برای ایجاد انگیزه در خود تلاش کند تا بیشتر پیشرفت کند.

بوکس برای کودکان تجربه ای بی نظیر از دفاع از خود است. حتی اگر فرزند شما نمی خواهد به طور حرفه ای در این ورزش شرکت کند ، در طول دوره آموزش او یاد می گیرد که با محدودیت و بی احتیاطی کنار بیاید و همچنین مسئولیت را به عهده بگیرد. با تشکر از مهارت های بوکس ، فرد در هر شرایطی قادر خواهد بود از خود ، عزیزان مراقبت کند.

فواید ورزش بوکس برای کودکان و نوجوانان :

1. تعیین هدف مشخص

ورزش بوکس اهمیت برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف (هر چند کوچک) و موفقیت و پیروزی در مسابقات را در کودکان و نوجوانان تقویت می کند.

2. افزایش توجه و تمرکز

بوکس یکی از ورزش هایی است که به توجه و تمرکز نیاز دارد، بنابراین ورزش بوکس باعث افزایش تمرکز در کودکان و نوجوانان می شود.

3. قدرت دفاع شخصی

4. تقویت اعتماد به نفس و عزت نفس

برنده شدن در برابر حریفان قدرتمند، داشتن بدنی سالم و قوی و تناسب اندام به افزایش اعتماد به نفس در کودکان و نوجوانان کمک می کند.

5. افزایش عملکرد قلب

تمرینات سخت ورزش بوکس باعث تقویت قلب شده و خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی در کودکان و نوجوانان را کاهش می دهد.

6. نظم و انضباط

ورزش بوکس کودکان و نوجوانان را از لحاظ فکری و جسمی به چالش کشیده و اهمیت به نظم و انضباط برای رسیدن به موفقیت را در آن ها تقویت می کند.